top of page

Doğum Paketleri

Uzun ve keyifli bir yolculuğun ardından bebeğini sağlıkla kucağına almak isteyen anne ve babalar, bu süreçte pek çok yardıma ihtiyaç duyar. Deneyimli kadromla birlikte tüm ihtiyaçlarınızı biliyor, süreçlerinizi bütün detaylarıyla organize ediyoruz.

WhatsApp Image 2022-02-10 at 06.01.36.jpeg

Uzun ve keyifli bir yolculuğun ardından bebeğini sağlıkla kucağına almak isteyen anne ve babalar, bu süreçte pek çok yardıma ihtiyaç duyar. Gebelik başladığı andan itibaren gelişen süreçte hem annenin hem de bebeğin sağlığı açısından kontrollerin eksiksiz tamamlanması hayati önem taşır. Gebelik takip sürecinde anne ve bebeğe pek çok test uygulaması yapılır. Muayeneler, testler, kontroller gebeliğin durumuna bağlı olarak doğuma kadar sık aralıklarla devam eder. Geniş kapsamlı olarak hazırlanan doğum paketleri anne ve baba adaylarını hem maddi hem de psikolojik anlamda destek sunar. Doğuma kadar ilerleyen sürecin tek bir elden yönetilmesini sağlayan doğum paketleri, maliyet açısından da her bütçeye uygun seçenekler ile sunulur. 

 

Doğum yapılacak hastaneden yapılacak testlere kadar tüm ayrıntıların düşünüldüğü paketler, içeriklerine göre fiyatlandırılır. Doğum paketi fiyatları kapsama bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Anne ve bebeğin tüm sağlık kontrollerinin sırasıyla uygun fiyat seçenekleri ile uygulanması, annenin psikolojik açıdan da rahat etmesine olanak tanır. Doğum paketi hizmet kapsamı seçeneklerini detaylı bir biçimde inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun olanları kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

bottom of page